215/65R15C 104/102T LIGHT TRUCK 101

TAURUS
-10%

215/65R15C 104/102T LIGHT TRUCK 101

215/65R15C 104/102T LIGHT TRUCK 101

4,932.00 ден

На лагер

4,932.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016629 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: