215/65R15C 104/102T NOKIAN cLINE VAN

NOKIAN
-10%

215/65R15C 104/102T NOKIAN cLINE VAN

215/65R15C 104/102T NOKIAN cLINE VAN

8,199.00 ден

На лагер

8,199.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013254 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: