215/65R16 102H PCY3 XL

MICHELIN
-10%

215/65R16 102H PCY3 XL

215/65R16 102H PCY3 XL

8,145.00 ден

На лагер

8,145.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501232 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: