215/65R16 102H POLARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

215/65R16 102H POLARIS 5 XL FR

215/65R16 102H POLARIS 5 XL FR

6,300.00 ден

На лагер

6,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502532 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: