215/65R16 102H WR D4 XL

NOKIAN
-10%

215/65R16 102H WR D4 XL

215/65R16 102H WR D4 XL

7,344.00 ден

На лагер

7,344.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501287 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: