215/65R16 102V CROSSCLIMATE XL

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

215/65R16 102V CROSSCLIMATE XL

215/65R16 102V CROSSCLIMATE XL

4,686.00 ден

Out of stock

4,686.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA008742-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: