215/65R16 102V Seasonproof SUV XL

NOKIAN

215/65R16 102V Seasonproof SUV XL

215/65R16 102V Seasonproof SUV XL

8,090.00 ден

Out of stock

8,090.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022060 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: