215/65R16 109/107R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

215/65R16 109/107R WINGUARD WT1

215/65R16 109/107R WINGUARD WT1

6,264.00 ден

На лагер

6,264.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502717 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: