215/65R16 98H 701 SUV TAURUS

TAURUS
-10%

215/65R16 98H 701 SUV TAURUS

215/65R16 98H 701 SUV TAURUS

4,599.00 ден

На лагер

4,599.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019033 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: