215/65R16 98H ALPIN 6 MI

MICHELIN

215/65R16 98H ALPIN 6 MI

215/65R16 98H ALPIN 6 MI

9,810.00 ден

На лагер

9,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018048 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: