215/65R16 98H DX390

DAVANTI
-10%

215/65R16 98H DX390

215/65R16 98H DX390

4,941.00 ден

На лагер

4,941.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016663 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: