215/65R16 98H DYNAXER HP3 SUV

KLEBER

215/65R16 98H DYNAXER HP3 SUV

215/65R16 98H DYNAXER HP3 SUV

4,350.00 ден

На лагер

4,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015680 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3 SUV

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: