215/65R16 98H MP82 Conquerra 2 FR

MATADOR

215/65R16 98H MP82 Conquerra 2 FR

215/65R16 98H MP82 Conquerra 2 FR

6,520.00 ден

На лагер

6,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500424 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP82 Conquerra 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: