215/65R16 98H OBGS6STLV GSS CF2X

TOYO

215/65R16 98H OBGS6STLV GSS CF2X

215/65R16 98H OBGS6STLV GSS CF2X

6,290.00 ден

На лагер

6,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502851 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBGS6S

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: