215/65R16 98T RXQUEST H/T01

ROADX
-10%

215/65R16 98T RXQUEST H/T01

215/65R16 98T RXQUEST H/T01

3,447.00 ден

На лагер

3,447.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019130 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T01

Тежински индекс

98

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: