215/65R16 98V ALTIMAX A/S 365

GENERAL TIRE
-10%

215/65R16 98V ALTIMAX A/S 365

215/65R16 98V ALTIMAX A/S 365

5,355.00 ден

На лагер

5,355.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014825 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: