215/65R16 98V MP270

MILEVER
-10%

215/65R16 98V MP270

215/65R16 98V MP270

3,123.00 ден

На лагер

3,123.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503812 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: