215/65R16 98V PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

215/65R16 98V PRIMACY 4+

215/65R16 98V PRIMACY 4+

9,531.00 ден

На лагер

9,531.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500505 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: