215/65R16 98V Wetproof SUV

NOKIAN
-10%

215/65R16 98V Wetproof SUV

215/65R16 98V Wetproof SUV

5,958.00 ден

На лагер

5,958.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500830 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: