215/65R16C 106/104T AGILIS 51

OUTLET 2015
MICHELIN
-50%

215/65R16C 106/104T AGILIS 51

215/65R16C 106/104T AGILIS 51

4,765.00 ден

На лагер

4,765.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008355-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 51

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: