215/65R16C 109/107R EUROVAN 2

GENERAL TIRE
-10%

215/65R16C 109/107R EUROVAN 2

215/65R16C 109/107R EUROVAN 2

5,454.00 ден

На лагер

5,454.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009838 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: