215/65R16C 109/107T (106T) Vanis 2

BARUM
-10%

215/65R16C 109/107T (106T) Vanis 2

215/65R16C 109/107T (106T) Vanis 2

7,218.00 ден

На лагер

7,218.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500149 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: