215/65R16C 109/107T Snowproof C

NOKIAN
-10%

215/65R16C 109/107T Snowproof C

215/65R16C 109/107T Snowproof C

8,685.00 ден

На лагер

8,685.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024084 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: