215/65R16C 109/107T Vantoura

DAVANTI

215/65R16C 109/107T Vantoura

215/65R16C 109/107T Vantoura

7,160.00 ден

На лагер

7,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500320 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: