215/65R16LT 109/105R Terratoura A/T

DAVANTI

215/65R16LT 109/105R Terratoura A/T

215/65R16LT 109/105R Terratoura A/T

6,830.00 ден

Out of stock

6,830.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500321 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Terratoura A/T

Додадовте производ во Вашата кошничка: