215/65R17 103H WR SUV 3 XL

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

215/65R17 103H WR SUV 3 XL

215/65R17 103H WR SUV 3 XL

6,568.00 ден

На лагер

6,568.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015973-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: