215/65R17 103T SUV STUD XL RI

RIKEN
-10%

215/65R17 103T SUV STUD XL RI

215/65R17 103T SUV STUD XL RI

6,669.00 ден

На лагер

6,669.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016427 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Stud

Тежински индекс

103

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: