215/65R17 103V CROSSCLIMATE+ XL

MICHELIN

215/65R17 103V CROSSCLIMATE+ XL

215/65R17 103V CROSSCLIMATE+ XL

9,540.00 ден

На лагер

9,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014674 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: