215/65R17 103V PRIMACY 4 S2 XL

MICHELIN
-10%

215/65R17 103V PRIMACY 4 S2 XL

215/65R17 103V PRIMACY 4 S2 XL

10,143.00 ден

На лагер

10,143.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021879 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY 4 S2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: