215/65R17 99V DYNAXER HP3 SUV

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

215/65R17 99V DYNAXER HP3 SUV

215/65R17 99V DYNAXER HP3 SUV

4,088.00 ден

На лагер

4,088.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016919-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3 SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: