215/65R17 99V PRIMACY 3

OUTLET 2016
MICHELIN
-50%

215/65R17 99V PRIMACY 3

215/65R17 99V PRIMACY 3

4,815.00 ден

На лагер

4,815.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010136-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: