215/70 R 15C 109/107R TRANSPRO 4S

KLEBER
-5%

215/70 R 15C 109/107R TRANSPRO 4S

215/70 R 15C 109/107R TRANSPRO 4S

7,096.50 ден

На лагер

7,096.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500867 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R 15

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

TRANSPRO 4S

Додадовте производ во Вашата кошничка: