215/70R15C 109/107R VAN CONTACT WINTER 8

CONTINENTAL
-10%

215/70R15C 109/107R VAN CONTACT WINTER 8

215/70R15C 109/107R VAN CONTACT WINTER 8

10,008.00 ден

На лагер

10,008.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013824 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: