215/70R15C 109/107S CARGO

RIKEN
-10%

215/70R15C 109/107S CARGO

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.690 ден

Види кошничка
Понудата истекува за:
3Дена22Часа39Мин10Сек
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010910 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

S

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

072 dB

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.