215/70R15C 109/107S MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

215/70R15C 109/107S MPS400 VariantAW 2

215/70R15C 109/107S MPS400 VariantAW 2

7,058.50 ден

На лагер

7,058.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500427 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: