215/70R15C 109/107S VAN

SEIBERLING
-10%

215/70R15C 109/107S VAN

215/70R15C 109/107S VAN

2,997.00 ден

На лагер

2,997.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016785 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

SEIBERLING

Шара

Van

Тежински индекс

109

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: