215/70R16 100H CPC5

CONTINENTAL

215/70R16 100H CPC5

215/70R16 100H CPC5

9,820.00 ден

На лагер

9,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017184 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: