215/70R16 100H FR SNOW GRAB+

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

215/70R16 100H FR SNOW GRAB+

215/70R16 100H FR SNOW GRAB+

2,975.00 ден

Out of stock

2,975.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013776-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: