215/70R16 100T FR GRABBER AT3

GENERAL TIRE

215/70R16 100T FR GRABBER AT3

215/70R16 100T FR GRABBER AT3

9,940.00 ден

На лагер

9,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015138 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: