215/70R16 104H Wintoura SUV XL

DAVANTI

215/70R16 104H Wintoura SUV XL

215/70R16 104H Wintoura SUV XL

5,950.00 ден

На лагер

5,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015884 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: