215/75R15 100T FR GRABBER AT3

GENERAL TIRE

215/75R15 100T FR GRABBER AT3

215/75R15 100T FR GRABBER AT3

8,490.00 ден

На лагер

8,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013726 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT3

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: