215/75R16C 113/111R MPS330 Maxilla 2

MATADOR

215/75R16C 113/111R MPS330 Maxilla 2

215/75R16C 113/111R MPS330 Maxilla 2

7,100.00 ден

На лагер

7,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500428 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS330 Maxilla 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: