215/75R16C 113/111R Snowproof C

NOKIAN
-10%

215/75R16C 113/111R Snowproof C

215/75R16C 113/111R Snowproof C

8,793.00 ден

На лагер

8,793.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023853 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: