215/75R16C 113/111R Vanis 2

BARUM
-10%

215/75R16C 113/111R Vanis 2

215/75R16C 113/111R Vanis 2

7,515.00 ден

На лагер

7,515.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500155 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: