215/75R16C 116/114R CN’blue 4Season Van

NEXEN

215/75R16C 116/114R CN’blue 4Season Van

215/75R16C 116/114R CN’blue 4Season Van

8,740.00 ден

На лагер

8,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503765 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season Van

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: