215/75R16C 116/114R CRoadian CTX

NEXEN

215/75R16C 116/114R CRoadian CTX

215/75R16C 116/114R CRoadian CTX

7,630.00 ден

На лагер

7,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503745 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

Roadian CTX

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: