215/75R16C 116/114R VanContact Winter

CONTINENTAL
-10%

215/75R16C 116/114R VanContact Winter

215/75R16C 116/114R VanContact Winter

11,691.00 ден

На лагер

11,691.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024052 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VancoWinter

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: