225/35R18 87Y ALTIMAX ONE S XL FR

GENERAL TIRE

225/35R18 87Y ALTIMAX ONE S XL FR

225/35R18 87Y ALTIMAX ONE S XL FR

5,850.00 ден

На лагер

5,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019331 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

87

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: