225/35R19 88W S954 XL

TOYO

225/35R19 88W S954 XL

225/35R19 88W S954 XL

11,290.00 ден

На лагер

11,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020825 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: