225/35R19 88Y N’Fera Sport XL

NEXEN

225/35R19 88Y N’Fera Sport XL

225/35R19 88Y N’Fera Sport XL

9,220.00 ден

На лагер

9,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503722 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: